صنایع مفتولی قائم صنعت زنجان

صنایع مفتولی قائم صنعت زنجان با تولید انواع توری های فلزی و اجرای پروژه های بزرگ حصار کشی آماده عقد قرارداد با شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی میباشد.

در دنیای امروز مفتول به صورت یک صنعت مادر می باشد، که از آن استفاده های زیادی می گردد، از مفتول در تولید انواع توری حصاری ، توری گابیون، توری مرغی، توری فلزی ،سیم خاردار خطی و حلقوی جهت استفاده در گلخانه ها، باغات کشاورزی و همچنین در صنعت ساختمان جهت آرماتور بندی، قالب بندی و بسته بنــدی و صدها محصول دیگر استفاده می گردد.

انواع توری فلزی در قائم صنعت زنجان:

توری پرسی قائم صنعت زنجان:

این مدل توری که از آهن و گالوانیزه تولید می شود، از در هم تابیدن سیم های فلزی تولید می گردد که به آن توری پرسی گویند، تورهای پرسی در ابعاد مختلف با چشمه ۲ تا ۶ سانتی‌متری و با مفتول‌هایی به قطر ۳ تا ۵ میلیمتر و با ظاهر مربع و یا مستطیل می باشند. سایزهای سیم مفتول توری در ابعاد ۲ میلیمتر تا ۶ میلیمتر می باشد که ابتدا بصورت کنگره و دنده شده در می آید و در انتها توسط دستگاه در ابعاد ۲×۱۱ بصورت تار و پود بافته می شود.

این توری از مفتول های سخت صنعتی پس از دنده شدن و به صورت تار و پودی، به شکل ورق هایی در ابعاد مختلف تولید می شود و جهت حصارکشی، حفاظ بندی در و پنجره، قفس حیوانات، مش بندی، ساختمان سازی و … کاربرد دارد.

کاربرد:

 • به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار می گیرد و به علت استحکام، زیبایی و ارزانی آن نسبت به نرده آهنی جهت نرده کشی دور میادین، پارک ها، بلوار های مجتمع مسکونی، ترمینال ها و منازل ویلایی به کار می رود.
 • به صورت شبکه جوشی در فونداسیون کف، حفاظ بندی در و پنجره،
 • قفس حیوانات، مش بند، ساختمان سازی
توری پرسی

توری حصاری(فنس) قائم صنعت زنجان:

توری حصاری نوعی محافظ است که از مفتولهایی از جنس گالوانیزه گرم یا فولاد ضدزنگ تولید می شود که دارای مقاومتی طولانی و امنیتی بالا می باشد و جهت استفاده از حصار کاربرد دارد نوع روکش دار توری حصاری توسط یک لایه pvc پوشانیده شده که در مناطق شرجی و رطویتی بیشتر از این نوع استفاده می گردد.

توری حصاری به دو صورت خاردار و یا بصورت قلاب دار تولید می شود.

کاربرد:

 • اجرای فنس و حصارکشی دور باغ و زمین های ورزشی و ملک خصوصی.
 • نصب توری جهت جلوگیری از سقوط افراد و مصالح ساختمانی در سازه های در حال ساخت.
 • قفس جهت حیوانات.
 • حفاظ بزرگراه ها، فرودگاه و ترمینال و مراکز نظامی.
 • استفاده در دیوارهای بتنی به عنوان آرماتور.
توری حصاری

توری سرندی رولی، ابعادی:

توری مرغی قائم صنعت زنجان:

توری مرغی که نام تجاری آن HEXAGONAL WIRE MESH می باشد بصورت رول هایی با طول ۴۵ متر و عرض های متفاوت تولید می شود، این توری بر اساس گرم و یا سرد بودن، ایرانی و یا خارجی بودن و نیز نوع چشمه متفاوت می باشند. چشمه های متداول این توری های شش ضلعی ½ اینچ، ۴/۳ اینچ و نیز ۲/۱ ۱ اینچ می باشد.

توری های مرغی ایرانی از جنس گالوانیزه گرم و توری مرغی خارجی از جنس گالوانیزه سرد می باشد که این موضوع موجب گردیده توری مرغی ایرانی قیمت بیشتری نسبت به توری مرغی چینی داشته باشد.

توری مرغی

توری فرنگی قائم صنعت زنجان:

این محصول با بافت ۶ ضلعی بافته می شوند و طول هر طاقه توری ۲۰ متر بوده و عرض آن با تنوع درخواست مشتری در ابعاد ۱۲۰، ۱۵۰و۱۸۰ سانتیمتر می باشد. چشمه این طوری ها ۴ و ۵ سانتی متر می باشد.

توری جوشی قائم صنعت زنجان:

این توری در چشمه ۵ تا ۴۰ و با مفتول ۲-۳-۶-۸ تولید می شود.

توری گابیون (توری شش ضلعی) قائم صنغت زنجان:

توری گابیون که گاهی به آن توری سنگی نیز گفته می شود بسیار مقاوم می باشد و از بافتهای ۶ ضلعی تولید می شود.

از لحاظ اقتصادی سازه های گابیون بسیار ارزان تر از سازه های مشابه است

این توری ها همان سبدهای سیمی پر از سنگ است که به شکل قفس بوده و پر از سنگ های ریز و درشت می باشند که در نهایت یک توری سنگی مقاوم بوجود می آید که در زمینه های عمرانی به کار می رود، این سبدها با بهم پیوستن، سازه هایی با ابعاد بزرگ تشکیل می دهند و از لحاظ اقتصادی سازه های گابیون بسیار ارزان تر از سازه های مشابه است.

کاربرد:

 • مهار سنگها،مهار دیوارهای سنگی
 • سدسازی و جاده سازی
 • ایجاد دیوارهای محافظ
 • دیوار حائل
توری گابیون

مشخصات گابیون:

نوع مفتول: گالوانیزه گرم
چشمه توری: ۱۰*۸، ۶*۵ ( مخصوص سنگهای ریز )
ارتفاع: ۱ تا ۴ متر
وزن هر رول: از ۱۵۰ کیلو تا ۷۰۰ کیلو ( بستگی به نوع درخواست مشتری )
هر رول به طور نرمال ۴۰ الی ۵۰ متر می باشد.

قائم صنعت زنجان همیشه در اوج بزرگترین تولید کننده تورهای حصاری برترین برند صنایع مفتولی

توری حصاری :

توری حصاری که با نام های فنس ، حصار یا chain wire fence هم نامیده می شود ، پرکاربردترین محصول در صنایع مفتولی محسوب می شود . چشمه های لوزی شکل در فواصل مختلف از مشخصه های این محصول زیبا و چشم نواز است . توری حصاری به دو روش دستی و ماشینی اتوماتیک و در اتفاع های از نیم متر تا ۳ متر بافته می شود . مفتول به کار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول ۲ الی ۴٫۷۵ متغیر می باشد که این عدد را سفارش مشتری تعیین می کند .

مفتول به کار رفته در تولید این محصول عموماً مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است . مفتولهای گالوانیزه سرد موجود در بازار عموماً مفتول های چینی هستند که از قیمت ارزان تر و کیفیت پایین تری برخوردار هستند و مقاومت پایینی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند ، به نحوی که ما اصلا آن را برای مناطق مرطوب با آب و هوای شرجی یا مناطق نزدیک به دریا توصیه نمی کنیم .

مفتول گالوانیزه گرم موجود در بازار اکثراً ایرانی بوده و دوام بالایی در برابر شرایط بد آب و هوایی دارد و در مرحله بافت توری دارای انعطاف بالایی در برابر پیچش بوده و مشکلی را به وجود نمی آورد .

طول رول های فنس حصاری عموماً ۱۵ متر بوده که می شود بنا به درخواست مشتری مقدار آن را کم یا زیاد کرد . وزن فنس تولیدی بنا به شرایط تولیدش ( قطر مفتول و اندازه چشمه ) تغییر می کند و هر چه قطر مفتول افزایش پیدا کند یا اندازه چشمه کاهش پیدا کند ، رول ها سنگین تر می شود . بدیهی است که در صورت کاهش قطر مفتول یا افزایش چشمه فنس حصاری وزن رول تولیدی کاهش خواهد یافت که به طور مستقیم در قیمت این محصول پرکاربرد موثر خواهد بود .

دو سر بالا و پایین رول های فنس را می توان به سه حالت بافت :

دو سر قلاب
دو سر پیچ
یک سر قلاب و یک سر پیچ

ولی عموماً به علّت اینکه حالت دو سر پیچ در بارگیری ، حمل و جابه جایی ها ، بهتر مقاومت خواهد کرد و باز نمی شود ، پیشنهاد ما این حالت است . امّا بنا به درخواست مشتری هر کدام از حالتهای فوق قابل اجراست .

تولید توری حصاری در دو نوع کلّی انجام می شود ، نوع اوّل با مفتول گالوانیزه گرم و نوع دوّم با روکش PVC است . در نوع اوّل استفاده از روکش های گالوانیزه گرم سبب افزایش دوام و طول عمر بالای محصول در برابر زنگ زدگی ، خوردگی ، فرسودگی و شرایط نامساعد آب و هوایی نظیر باد ، باران و اشعه UV خورشید گردیده ، به طوریکه عمر محصول را به بالای ۴۰ سال افزایش می دهد . همچنین رنگ نقره ای حاصل از گالوانیزاسیون زیبایی بسیار بالایی به بافت توری می بخشد .

در نوع دوم روکش PVC بر روی مفتول گالوانیزه گرم نشسته و دوام محصول را دو چندان می کند . استفاده از توری حصاری با روکش PVC عموماً در جاهایی که زیبایی و ظرافت مد نظر ما باشد ( نظیر پارکها و استادیوم های ورزشی ) مورد استفاده قرار می گیرد . ضمن اینکه وجود یک لایه پی وی سی روی مفتول گالوانیزه خود سبب افزایش مقاومت و دوام بسیار بیشتر محصول می گردد . تنوع بالای رنگ در این محصول سبب زیبایی خیره کننده آن می باشد .

توری حصاری مفتول ۲ چشمه ۷٫۵
توری حصاری مفتول ۲ چشمه ۷٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۵٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۵٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۶
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۶
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۶٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۶٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۷
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۷
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۷٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۲۰ چشمه ۷٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۶
توری حصاری مفتول ۲٫۴۰ چشمه ۶
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۴
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۵
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۵٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۵٫۵
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۶
توری حصاری مفتول ۲٫۷۰ چشمه ۶

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و قیمت محصولات لطفاً با واحد فروش تماس حاصل فرمایید .

سیم خاردار

سيم خاردار يكي از متداولترين و ارزانترين وسايل محصور نمودن و ايجاد موانع ايذايي براي مراكز نظامي و انتظامي، كارخانجات، فرودگاه‌ها و … است.

فروش انواع و اقسام سیم خاردار اعم از سیم خاردار خطی ، سیم خاردار حلقوی (جنگی)،سیم خاردار های روکش دار، ایرانی ،عراقی و جنگی و … با ضخامت ، کشش و تار رشته های متفاوت از انواع مفتول های گالوانیزه و فلزی

سیم خاردار خطی نوعی متداول از موانع ایذایی است که از دو رشته مفتول گالوانیزه گرم به هم تابیده شده به عنوان راستا و دو رشته دیگر مفتول گالوانیزه گرم به عنوان خارهای سیم خاردار تشکیل شده است.
سیم خاردار خطی از نظر اقتصادی از مقرون به صرفه ترین گزینه های حصارکشی می باشد.که برای کارخانجات،مراکز نظامی،فرودگاه ها ،مخابرات و … کاربرد دارد.

مشخصات فنی سیم خاردار خطی

نوع مفتول: گالوانیزه گرم

قطر مفتول محور و مفتول خار: ۲ و ۲٫۵ میلیمتر

وزن هر بسته: ۲۰ تا ۲۶ کیلو گرم که هر کیلوگرم سیم خاردار خطی با در نظر گرفتن قطر مفتول ها و فاصله خارها از هم بین ۹ تا ۱۰ متر طول را شامل می شود.

فاصله خار: از ۶ تا ۹ سانتیمتر

سیم خاردار حلقوی تیغی

سیم خاردار حلقوی تیغی Razor Wire از نوعی مفتول فنری گالوانیزه با کربن بالا به عنوان محور تولید می شود.
حلقه های این نوع سیم خاردار از قطر های ۶۰ سانتیمتر الی ۱۰۰ سانتیمتر موجود می باشد.قطر مفتول بین ۳ تا ۳٫۲ میلیمتر از جنس گالوانیزه گرم می باشد.

فاصله های تیغ ها بین ۵ تا ۶ سانتیمتر بوده و هر کلاف آن با قطر ۶۰ دارای ۶۲ حلقه با وزن ۱۱ کیلوگرم می باشد که به طور استاندارد ۱۰ تا ۱۲ متر طول را پوشش میدهد.

سیم خاردارهای با قطر ۹۰ و ۱۰۰ سانتیمتر از ۶۴ حلقه تشکیل شده و وزن هر کلاف بین ۱۷ تا ۲۱ کیلوگرم می باشد. به طور استاندارد هر کلاف با قطر ۹۰ و ۱۰۰ سانتیمتری این نوع سیم خاردار حدود ۱۷ متر طول را پوشش میدهد.

سیم خاردار حلقوی

این نوع سیم خاردار در قطرهای مختلف و با مفتول‌های خشک (فنری) عرضه می‌شود.

موارد مصرف:

سیم خاردار حلقوی برای دور پادگان و مراکز نظامی استفاده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و قیمت محصولات لطفاً با واحد فروش تماس حاصل فرمایید .